Sprendimai virusų sekoskaitai

SARS-CoV-2 viruso sekoskaitai galime pasiūlyti pilną sprendimą – padėsime nuo mėginio paruošimo iki rezultatų analizės. Rinkinius sukomplektuojame pagal Jūsų poreikį ir pristatome viską kartu. Mes užtikriname, kad galėsite atlikti visus planuojamus tyrimus norimomis apimtimis.

Dirbdami su šios srities lyderiais mes tiekiame ne tik reagentus laboratorijoms, tačiau esant poreikiui:

 • Suteikiame konsultacijas su reagentų gamintojais,
 • Profesionaliai konsultuojame ir atliekame bioinformatinę analizę

Dirbame su dviem skirtingomis viruso genomo bibliotekų paruošimo technologijomis:

Hibridizacijos principu paremtas bibliotekų paruošimo metodas

Laboratorijoms galime pasiūlyti itin jautrų ir tikslų sprendimą SARS-CoV-2 viruso identifikavimui ir charakterizavimui naujos kartos sekoskaitos metodu. Su šiuo metodu ne tik identifikuojamas viruso būvimas, tačiau tiksliai nuskaitoma visa seka.

Nukleorūgščių hibridizacijos principu paremtas metodas leidžia ypatingai tiksliai nustatyti visas viruso genetines sritis ir būti užtikrintiems dėl kiekvieno nustatyto sekos varianto. Lyginant su kitais metodais, paremtais PGR, šis metodas pasižymi mažesne klaidingai nustatytų nukleotidų tikimybe ir mažesniu jautrumu mutacijoms, probleminėms genomo sritims. Pasirinkus šį metodą, tikėtina laboratorijoje ilgai nereikės keisti tyrimų protokolų, perkūrinėti oligonukleotidinių pradmenų ar optimizuoti PGR sąlygų siekiant, kad visos viruso genomo sritys būtų nuskaitytos.

 • SARS-CoV-2 panelė viruso sekoskaitai apima visus zondus, padengiant visa referentinį viruso genomą (padengimas yra didesnis nei 99.9 %)
 • Didelis jautrumas – aptinkama nuo 10 kopijų virusinės medžiagos
 • Galimybė identifikuoti visas viruso mutacijas, charakteristikas

Esant poreikiui galime pasiūlyti pilną sprendimą:

 • cDNA rinkinys
 • Bibliotekų paruošimo rinkinys - greitos/standartinės hibridizacijos rinkinys, fermentinė/mechaninė fragmentacijos reagentai, unikalūs dvigubo indeksavimo adapteriai
 • SARS-CoV-2 panelė

Polimerazinės grandininės reakcijos (PGR) principu paremtas bibliotekų paruošimo metodas

Pilnas sprendimas viruso sekoskaitai, paremtas polimerazinės grandininės reakcijos (PGR) metodu. Metodas pasižymi ypatingai greitu ir nebrangiu mėginių paruošimu, bei leidžia pasiekti pakankamą jautrumą viruso atmainų ir mutacijų nustatymui. Šis metodas yra tinkamiausias atliekant plataus masto SARS-CoV-2 sekoskaitos tyrimus

Privalumai:

 • Paprastas bei greitas mėginių paruošimo protokolas
 • Patraukli kaina
 • Greitas pristatymas

Esant poreikiui galime pasiūlyti pilną sprendimą:

 • cDNR sintezės rinkinys
 • Nimgen rinkinys - bibliotekos paruošimo rinkinys, kartu su unikaliais dvigubo indeksavimo adapteriais

Mūsų partneriai

Twist Bioscience – įmonė, įsikūrusi Silicio slėnyje, JAV, kuria naujos kartos sekoskaitos reagentus, sintetine kontroles, sintetinės biologijos produktus. Šie reagentai yra pritaikomi pasaulinio lygio mokslinėse ir diagnostinėse laboratorijose. Twist Bioscience reagentai yra tapę rinkos standartu dėl paruoštų mėginių ypatingo tikslumo, kas lemia patikimus rezultatus atliekant tyrimus.

NimaGen – jauna, dinaminė kompanija, įsikūrusi 2011 metais, Olandijoje. Įmonė specializuojasi gyvybės mokslų pritaikymu mokslo ir diagnostikos srityse, pristato premium klasės produktus molekulinės biologijos sektoriui. Siūlo pilnus sprendimus laboratorijoms ne tik Europoje, tačiau ir Amerikoje.